Väggtallrikar Rörstrand

Väggtallrikar Rörstrand
Väggtallrikar Rörstrand
Väggtallrikar Rörstrand
Väggtallrikar Rörstrand
Väggtallrikar Rörstrand
Väggtallrikar Rörstrand

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGTALLRIKAR, 4 st., 1800-talets slut, Rörstrand, bemålade, delvis med stockholmsmotiv, delvis monogramsignerade A.vR och daterade -91, diameter ca 26 cm

356807

2016-01-28