Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KUNGLIGA HANDSKRIFTER (3). Handlingar undertecknade Karl XIV Johan (2 st, daterade 1820 och 1840) och Fredrik I, daterad 1720.
Skador och fläckar, sigill saknas
356813
2016-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här