Kungliga handskrifter bl.a. Karl XIV Johan

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KUNGLIGA HANDSKRIFTER (3). Handlingar undertecknade Karl XIV Johan (2 st, daterade 1820 och 1840) och Fredrik I, daterad 1720.

Kuntoraportti

Skador och fläckar, sigill saknas

356813

Päivämäärä:

2016-01-28