Kungliga handskrifter bl.a. Karl XIV Johan
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KUNGLIGA HANDSKRIFTER (3). Handlingar undertecknade Karl XIV Johan (2 st, daterade 1820 och 1840) och Fredrik I, daterad 1720.
Kuntoraportti
Skador och fläckar, sigill saknas
356813
Päivämäärä:
2016-01-28