Anna Billing akvarell

Anna Billing akvarell
Anna Billing akvarell
Anna Billing akvarell
Anna Billing akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA BILLING (1849-1927), Försommar vid mälaren, signerad och daterad Anna Billing 1900, akvarell, 31x20 cm

356827

2016-01-29