Bänk jugend
2016-01-28
356856
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄNK, 1900-talets första kvartal, jugend, ek, höjd ca 47, 190x60 cm
Slitage, tvärslåar saknas