Bänk jugend

Bänk jugend
Bänk jugend
Bänk jugend
Bänk jugend
Bänk jugend
Bänk jugend
Bänk jugend
Bänk jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, 1900-talets första kvartal, jugend, ek, höjd ca 47, 190x60 cm

Slitage, tvärslåar saknas

356856

2016-01-28