Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st: varav en signerad Yoshiiku (1833-1904), Samisenspelande kvinna, obanformat, oramade
Slitage, fläckar
356866
2016-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här