Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st: varav en signerad Yoshiiku (1833-1904), Samisenspelande kvinna, obanformat, oramade

Slitage, fläckar

356866

2016-01-29