Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913): Sommarlandskap, signerad och daterad O.Hermelin 1905, olja på duk, 51x79 cm
356870
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här