Olof Hermelin olja på duk

Olof Hermelin olja på duk
Olof Hermelin olja på duk
Olof Hermelin olja på duk
Olof Hermelin olja på duk
Olof Hermelin olja på duk
Olof Hermelin olja på duk

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Sommarlandskap, signerad och daterad O.Hermelin 1905, olja på duk, 51x79 cm

356870

2016-01-31