Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AURÉLIE NEMOURS (Frankrike, 1910-2005): Komposition, 1986-1990, färgserigrafi, signerad samt numrerad 16/45, bladstorlek ca 70x70 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
356882
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här