Aurélie Nemours Tema

Aurélie Nemours Tema
Aurélie Nemours Tema

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AURÉLIE NEMOURS (Frankrike, 1910-2005): Komposition, 1986-1990, färgserigrafi, signerad samt numrerad 16/45, bladstorlek ca 70x70 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

356882

2016-02-08