Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BOKSKÅP, empirestil, 1900-tal, mahognyfanér, 2-delat, beslag i brons, höjd 250, 137x60 cm, nycklar finns
PROVENIENS: Tullverket

Smärre sprickor och skador

356887

2016-01-27