Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BOKSKÅP, empirestil, 1900-tal, mahognyfanér, 2-delat, beslag i brons, höjd 250, 137x60 cm, nycklar finns
PROVENIENS: Tullverket
Smärre sprickor och skador
356887
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här