Jean Arp Tema

Jean Arp Tema
Jean Arp Tema

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN ARP (Frankrike 1887-1966): Komposition, träsnitt, signerad och numrerad Arp 6/12, 13,8x11,7 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Smärre fläckar

356897

2016-02-08