Bokskåp
2016-01-27
356900
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSKÅP, med ej passande underdel, 1900-tal, furu, vitrindelens höjd 170, 105x33, underdelens höjd 80, 114x57 cm nyckel finns till överdelen
Proveniens: Tullverket
Skador