Flickdocka Kämmer & Reinhardt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1920-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, 50", insatta bruna blundögon, öppen mun med två tänder och rörlig tunga, blond mohairperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i babydress, längd 53 cm
Fingrar med skador
356901
2016-01-28