Flickdocka Kämmer & Reinhardt

Flickdocka Kämmer & Reinhardt
Flickdocka Kämmer & Reinhardt
Flickdocka Kämmer & Reinhardt
Flickdocka Kämmer & Reinhardt
Flickdocka Kämmer & Reinhardt
Flickdocka Kämmer & Reinhardt

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1920-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, 50", insatta bruna blundögon, öppen mun med två tänder och rörlig tunga, blond mohairperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i babydress, längd 53 cm

Zustandsbeschreibung

Fingrar med skador

356901

2016-01-28