Marstrand Fästning

Marstrand Fästning
Marstrand Fästning
Marstrand Fästning
Marstrand Fästning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EMILY NONNEN (1812-1905): Marstrand fästning, signerad och daterad 1852, akvarell, 17x24 cm

356917

2016-01-28