Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BANKETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar
356926
2016-01-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner