Banketter

Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BANKETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, fläckar

356926

2016-01-28