Bankett och taburett

Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett
Bankett och taburett

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BANKETT, TABURETT, Karl Johan, 1800-talets första hälft resp. omkring 1900, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar, repor

356927

2016-01-28