Resebestick 1700-tal

Resebestick 1700-tal
Resebestick 1700-tal
Resebestick 1700-tal
Resebestick 1700-tal
Resebestick 1700-tal
Resebestick 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RESEBESTICK, bestående av: kniv och gaffel, i läderfodral, silver och stål, stämplade Carl Gideon Renander, Stockholm 1793, längd 19 cm

Slitage, skador

356949

2016-01-28