Splitsverktyg, Göran Dyhlén

Splitsverktyg, Göran Dyhlén
Splitsverktyg, Göran Dyhlén
Splitsverktyg, Göran Dyhlén
Splitsverktyg, Göran Dyhlén
Splitsverktyg, Göran Dyhlén
Splitsverktyg, Göran Dyhlén
Splitsverktyg, Göran Dyhlén
Splitsverktyg, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPLITSVERKTYG, 4 st, 1900-talets början, trä o ben resp trä, längd 18-28 cm, SEGELSÖMMARHANDSKE

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356953

2016-02-27