Lukas Göthman "Seth always..."

Lukas Göthman
Lukas Göthman
Lukas Göthman
Lukas Göthman

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "Seth always...", signerad och daterad på baksidan Lukas Göthman 2003, olja på duk, 40x40 cm, oramad

356962

2016-03-02