Vakare, Göran Dyhlén

Vakare, Göran Dyhlén
Vakare, Göran Dyhlén
Vakare, Göran Dyhlén
Vakare, Göran Dyhlén

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAKARE, 5 st, 1800/1900-tal, 1 med bomärke

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356963

2016-02-27