Hummermått mm, Göran Dyhlén

Hummermått mm, Göran Dyhlén
Hummermått mm, Göran Dyhlén
Hummermått mm, Göran Dyhlén
Hummermått mm, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

HUMMERMÅTT, DONK, PRIEST, FJÄLLARE, 3 st, 1800/1900-tal,, proveniens, Hummermått från "mått-Johans" samling

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356965

2016-02-27