Gäddljuster mm, Göran Dyhlén

Gäddljuster mm, Göran Dyhlén
Gäddljuster mm, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÄDDLJUSTER, HUGGKROK, HARKA, ÅLTÅNG, 1800/1900-tal, längd 33-36 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356974

2016-02-27