Harka mm, Göran Dyhlén

Harka mm, Göran Dyhlén
Harka mm, Göran Dyhlén
Harka mm, Göran Dyhlén
Harka mm, Göran Dyhlén
Harka mm, Göran Dyhlén
Harka mm, Göran Dyhlén

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÄDDLJUSTER, HARKA, ÅLLJUSTER, LAXLJUSTER, GÄDDSAX, GÄDDLJUSTER på stång, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356978

2016-02-27