Ljusstakar fransk directoire

Ljusstakar fransk directoire
Ljusstakar fransk directoire
Ljusstakar fransk directoire
Ljusstakar fransk directoire
Ljusstakar fransk directoire
Ljusstakar fransk directoire
Ljusstakar fransk directoire
Ljusstakar fransk directoire

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, directoire, Frankrike, förgylld och brännförgylld brons, mörkpatinerad konisk stam, ljusmanschetter, höjd 25,5 cm

Äldre lagning

356981

2016-01-28