Planschverk

Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLANSCHVERK, 1800-talets slut, "TECKNINGAR för belysning af frågan om STADSPLANER" (i tretton blad), märkt Lith. Centr. Tryckeriet, Stockholm

Mindre skador, fläckar

356987

2016-01-28