Smyckeskrin med collier, broscher, ringar mm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMYCKESKRIN, innehållande collier, broscher, ringar, armband, örhängen mm, delvis silver samt olika stenarter

skrinet med slitage och skador

356990

2016-02-24