Smyckeskrin med collier, broscher, ringar mm
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMYCKESKRIN, innehållande collier, broscher, ringar, armband, örhängen mm, delvis silver samt olika stenarter
skrinet med slitage och skador
356990
2016-02-24