Agnkittel, Göran Dyhlén

Agnkittel, Göran Dyhlén
Agnkittel, Göran Dyhlén
Agnkittel, Göran Dyhlén
Agnkittel, Göran Dyhlén

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AGNKITTEL, för förvaring av levande bete, 1800/1900-tal, höjd 19 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356992

2016-02-27