Nätmallar för olika sorters nät, Göran Dyhlén

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NÄTKAVLAR, diverse, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357007

2016-02-27