Drag och wobblers, Göran Dyhlén

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAG- OCH WOBBLERS, 35 st, samtliga i originalförpackning, huvudsakligen 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357018

2016-02-27