Dragvindor, Göran Dyhlén

Dragvindor, Göran Dyhlén
Dragvindor, Göran Dyhlén
Dragvindor, Göran Dyhlén
Dragvindor, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAGVINDOR, 6 st, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357028

2016-02-27