Wobblers, Göran Dyhlén

Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén
Wobblers, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WOBBLERS, 14 st, av olika märken, 1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357036

2016-02-27