Träwobblers och drag, Göran Dyhlén

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

TRÄWOBBLERS, DRAG, 8 st, Heddon, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357050

2016-02-27