Rokokobyrå
Klubbat för:
16 000 SEK
20 000 SEK
BYRÅ, svensk, rokoko, 1700-tal, fanérad i alm, brännförgyllda draghandtag och nyckelskyltar, bottens insida med otydlig blyertssignatur, höjd 78, 117x62 cm, nyckel finns
Fanérskador, en sprucken nyckelskylt
357052
2016-01-29