Figurer i trädgård
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (omkring 1800): (2) Figurstaffage i trädgård, olja på duk uppfodrad på pannå, text på fram- och baksida, ca 26x33 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, pannå med skador
357061
2016-01-27