Figurer i trädgård

Figurer i trädgård
Figurer i trädgård
Figurer i trädgård
Figurer i trädgård

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (omkring 1800): (2) Figurstaffage i trädgård, olja på duk uppfodrad på pannå, text på fram- och baksida, ca 26x33 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, pannå med skador

357061

2016-01-27