Vas Holland
2016-01-29
357062
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, 1700-tal, Holland, fajans, underglasyr i blått, hänmklar i form av ormar, höjd ca 30 cm
Skador, lagningar