Knut Vallinder oljemålning

Knut Vallinder oljemålning
Knut Vallinder oljemålning
Knut Vallinder oljemålning
Knut Vallinder oljemålning
Knut Vallinder oljemålning
Knut Vallinder oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KNUT VALLINDER (1909-1987): Sträckande sjöfågel i kustband, signerad Knut Vallinder, olja på duk, ca 51x101 cm

357066

2016-01-29