Amerikanska träwobblers, Göran Dyhlén

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄWOBBLERS, amerikanska/engelska, 7 st, olika tillverkare, bl.a. south bend, head on, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357105

2016-02-27