Äldre drag, Göran Dyhlén

Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRAG, ca 28 st, diverse äldre av blandad tillverkning, 1900-talets början

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357112

2016-02-27