Äldre drag, Göran Dyhlén

Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DRAG, 13 st diverse 1900-tal, bl.a. pärlemodrag, skeddrag, 1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357123

2016-02-27