Anton Genberg

Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Vintermotiv, signerad A Genberg , olja på duk, 91x136 cm

Mindre färgbotfall

357129

2016-01-29