Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Vintermotiv, signerad A Genberg , olja på duk, 91x136 cm
Mindre färgbotfall
357129
2016-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här