Äldre drag, Göran Dyhlén
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
DRAG, 14 st diverse, bl.a. sportfiskedon, Göteborg, torpedspinnaren, gamla hemmagjorda skeddrag, lättmetallfisk, äldre gäddrag, 1800/1900-tal
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling
Kuntoraportti
357130
Päivämäärä:
2016-02-27