Äldre drag, Göran Dyhlén

Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén
Äldre drag, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

DRAG, 14 st diverse, bl.a. sportfiskedon, Göteborg, torpedspinnaren, gamla hemmagjorda skeddrag, lättmetallfisk, äldre gäddrag, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Kuntoraportti

357130

Päivämäärä:

2016-02-27