Bordsur 1930-tal

Bordsur 1930-tal
Bordsur 1930-tal
Bordsur 1930-tal
Bordsur 1930-tal
Bordsur 1930-tal
Bordsur 1930-tal
Bordsur 1930-tal
Bordsur 1930-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1930-tal, märkt "Svenskt Runa Fabrikat", fodral fanerat i körsbär, på ställning och bottenplatta i sten, mässingsdetaljer, höjd 39, 36 x 19 cm, nyckel och pendel finns

357139

2016-01-29