Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELSA KANTZOW (1870-1956): Porträtt föreställande friherrinnan Kantzow född Liljencrantz född 1847 död 1921 (mor till konstnären Elsa Kantzow), signerad, olja på duk, ca 66x51 cm
357152
2016-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här