Elsa Kantzow

Elsa Kantzow
Elsa Kantzow
Elsa Kantzow
Elsa Kantzow
Elsa Kantzow
Elsa Kantzow

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELSA KANTZOW (1870-1956): Porträtt föreställande friherrinnan Kantzow född Liljencrantz född 1847 död 1921 (mor till konstnären Elsa Kantzow), signerad, olja på duk, ca 66x51 cm

357152

2016-01-29