Frukttallrikar

Frukttallrikar
Frukttallrikar
Frukttallrikar
Frukttallrikar
Frukttallrikar
Frukttallrikar
Frukttallrikar
Frukttallrikar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROSENTHAL, frukttallrikar, 18 st, porslin, 1900-tal, diameter ca 22, 8 frukttallrikar med genombruten kant medföljer, diameter ca 21 cm

Slitage

357159

2016-01-29