Karl Mårtens Stjärtmes
Vollendet
2016-01-29
357175
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), Stjärtmes,sigillstämplad, signerad och numrerad 115/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32x34,5 cm