Serveringsvagn 1900-talets andra hälft
2016-01-29
357184
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, dekor av intarsiaimitation, hjul, gallerkant och beslag i mässing, höjd ca 75, diameter 76 cm
Bruksslitage