Pimpelspön, Göran Dyhlén

Pimpelspön, Göran Dyhlén
Pimpelspön, Göran Dyhlén
Pimpelspön, Göran Dyhlén
Pimpelspön, Göran Dyhlén
Pimpelspön, Göran Dyhlén
Pimpelspön, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIMPELSPÖN, 7 st, diverse, 1900-talets första hälft

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse skador

357185

2016-02-27